Об'єктивний погляд на ситуацію

Чого хочуть працівники від керівників

06 березня 2020

У радянські часи більшість працівників навіть не мріяли про зміну роботи чи обстановку. Це було нехорошим тоном. Але часи змінюються і сьогодні вже нехорошим тоном вважається задовге перебування на одному робочому місці. 3 роки - це той рубіж, коли працівник повинен задуматися про зміну роботи або наполягати на кар'єрному підвищенні. Проте далеко не всі можуть витримати навіть 3 "довгі" роки.

Аналітики сайту robota.ua у 2019 році провели анонімне опитування та знайшли основні причини плинності кадрів. Низька зарплатня - лідер-фактор серед інших невдоволень працівників, при чому його вага щороку зростає:

 

Фактори невдоволення працівників

 

Немаловажну роль у плинності кадрів відіграє керівник та займає 4 позицію у рейтингу причин звільнення. Які риси керівників не сприймаються працівниками та на що звернути увагу самим керівникам:

 

Негативні риси керівників

 

Проте не для всіх працівників зарплатня стоїть на першому місці, є й інші пріоритети, не менш важливі.

Досягнення в бізнесі великою мірою залежать від працівників. І першим кроком наближення до успіху є затвердження оптимальної структури та штату. Зазвичай, під час розробки штатного розпису компанії притримуються такої пропорції:

На другому кроці підприємство має вирішити якими рисами повинні володіти працівники, щоб досягти результатів. Основними критеріями можуть бути світогляд, цінності, освіта, досвід, швидкість, уважність, терпіння, ретельність, наполегливість, посидючість,  старанність, невибагливість тощо. І вік кандидата відіграє неабияку роль.

 

 

Управління персоналом

 

 

 

 

 

 


предыдущаявесь списокследующая
17.04.2024
Курси валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Ваша думка

Чи працює ваше підприємство під час воєнного стану

Законодавство
УправлінняАудитБухгалтеріяПравоПерсоналПро нас
© 2003-2024 OLZA
Kyiv, Ukraine