Світ ефективного бізнесу

Стратегія розвитку підприємства

Будь-який процес у природі має свій життєвий цикл, і бізнес не виключення: Народження → Виживання → Зрілість → Оновлення → Занепад. Кожна з цих фаз має свою стратегію розвитку, що складається з трьох елементів: Аналіз - Стратегія мислення - Стратегія планування. Всі ці три етапи є нерозривні та залежні один від одного.

Стратегія розвитку - впровадження певних заходів з метою отримання конкурентних переваг. Інструментами досягнення стратегічної мети можуть бути: диверсифікація бізнесу чи розширення ринку збуту, реструктуризація бізнесу щодо об'єднання чи навпаки поділу, зміни в організаційній структурі, зменшення витрат, навчання персоналу, запровадження нової корпоративної політики тощо.

Стратегія в процесі впровадження може переглядатися та коригуватись. Для цього необхідно регулярно проводити оцінку прогресу.

Для досягнення спільної мети всі працівники організації повинні мати чітке розуміння та свою роль, що допоможе зекономити час та фінанси на впровадження стратегії розвитку.

 

МИ ПРОПОНУЄМО

 

 

Стратегія мислення

Задачею стратегічного мислення є генерація нових ділових ідей, які мають відповісти на питання "Чим ми краще конкурентів".

В результаті Ви отримаєте перелік унікальних відмінностей та можливостей Вашого продукту, який зможе конкурувати на ринку.

Аналіз     бізнесу

Аналіз бізнесу проводиться з метою вивчення проблем бізнесу та визначення нових конкурентних можливостей. При створенні нових підприємств проводиться аналіз ринка та інші заходи.

В результаті Ви отримаєте бізнес-кейс з аналізом поточного становища бізнесу та пропозиціями щодо його удосконалення.

 

Стратегія планування

Задачею стратегічного планування є визначення дій та мобілізація ресурсів для впровадження ідей, сформованих в процесі стратегічного мислення.

В результаті Ви отримаєте стратегічний план дій щодо збільшення лояльності клієнтів/

 


ЗРОБІТЬ СВІЙ ВИБІР!

 

 

 

 

Управління

Ваша думка

Чи хотіли б ви мати власний бізнес?

Законодавство
УправлінняАудитКонсалтингПрограми ПКГалузіПро нас
© OLZA, 2019
Kyiv, Ukraine