Світ ефективного бізнесу
 

Житлово-комунальне господарство

Житлово-комунальне господарство (ЖКГ) об'єднує чимало підприємств державної, комунальної та приватної форм власності, основним завданням яких є  забезпечення схоронності житлового фонду, збільшення строку його служби та підвищення рівня благоустрою жилих будинків.

МИ ПРОПОНУЄМО

Послуги для ОСББ

Од. виміру

Тариф,
грн.

Примітки

Аудиторська перевірка діяльності *

1 рік

22 400,0

більше

Економічні розрахунки внутрішньобудинкових тарифів

послуга

5 400,0

 

Підбір головного бухгалтера

послуга

8 960,0

більше

  Бухгалтерські послуги послуга згідно   тарифів  
більше

Юридичні послуги

послуга згідно тарифів

більше

Програмне забезпечення для бухгалтерії

 

згідно тарифів

більше

Консультації

послуга

дог.

більше

* Вартість послуг залежить від кількості особових рахунків

 

 

 

 

 

УЧАСНИКИ В СФЕРІ ЖКГ

Відносини між учасниками у сфері житлово-комунальних послуг здійснюються виключно на договірних засадах. Основними споживачами житлово-комунальних послуг є співвласники багатоквартирних будинків - власники квартир або нежитлового приміщення у багатоквартирному будинку.

За рішенням зборів співвласників функції з управління багатоквартирним будинком можуть передаватися одному з виконавців:

Управителем може бути як фізична особа - підприємець, так і юридична особа - суб’єкт підприємницької діяльності, який за договором із співвласниками забезпечує належне утримання та ремонт спільного майна багатоквартирного будинку і прибудинкової території та належні умови проживання і задоволення господарсько-побутових потреб. Договір з управителем укладається (контролюється, вносяться зміни) уповноваженою особою/особами, яка/які обирається зборами співвласників.

ОСББ створюється у формі юридичної особи - неприбуткової організації за рішенням загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку та має статут, печатку і органи управління.

Рішення вважається прийнятим зборами співвласників, якщо за нього проголосували співвласники, площа яких разом перевищує 50% загальної площі всіх квартир та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку, в окремих випадках законом вимагається 75% загальної площі всіх квартир та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку.

Якщо під час проведення зборів співвласників для прийняття рішення не набрано кількості голосів "за" або "проти", проводиться письмове опитування співвласників, які не голосували на зборах. Письмове опитування співвласників проводиться протягом 15 календарних днів з дати проведення зборів співвласників. Якщо протягом цього строку необхідної кількості голосів "за" не набрано, рішення вважаються неприйнятими. Письмове опитування співвласників проводиться ініціативною групою та іншими співвласниками за бажанням.

Повідомлення про рішення, прийняте зборами співвласників, не пізніше 10 днів після його прийняття надається в письмовій формі кожному співвласнику під розписку або шляхом поштового відправлення рекомендованим листом на адресу квартири або нежитлового приміщення, що належить співвласнику в цьому багатоквартирному будинку, а також розміщується у загальнодоступному місці при вході до кожного під’їзду.

Рішення зборів співвласників є обов’язковими для всіх співвласників.

СПІВВЛАСНИКИ МАЮТЬ ПРАВО

Зазначена інформація має доводитися до відома споживачів шляхом розміщення на веб-сайті суб’єкта господарювання (за наявності) та в кожному конкретному будинку (на прибудинковій території), зокрема на інформаційних стендах у під'їздах будинків та біля них.

 

 

21.10.2019
Курси валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Ваша думка

"Home office" сьогодні - це:

Законодавство
УправлінняАудит & БухгалтеріяПравоКадриПрограми ПКПро нас
© 2003-2019 OLZA
Kyiv, Ukraine