Об'єктивний погляд на ситуацію

Аудит іноземних та вітчизняних грантів

Грант - безповоротна допомога у вигляді коштів або майна, що надається неприбутковим та комерційним організаціям. Зазвичай гранти мають соціальну спрямованість: дослідження, проведення заходів, ремонт і будівництво, фінансування творчих і мистецьких проєктів, навчання тощо. Основною умовою отримання гранту є розробка докладного плану дій та бюджету майбутнього проєкту, строк тривалості, обґрунтування його значимості та процедури проведення закупівель.

Зазвичай Грантодавцями (Донорами / Партнерами) виступають іноземні та вітчизняні урядові установи, муніципальні органи, меценати та іноземні неурядові організації, представництва, філантропи.

Грантерами (Грантоотримувачами, Реципієнтами) здебільшого виступають громадські, благодійні, комунальні та інші некомерційні організації. Результат впровадження грантового проєкту не передбачає отримання прибутку. 

Відповідно до умов грантового договору Грантер підзвітний Грантодавцю за цільове використання коштів. Складений Грантером фінансовий звіт за результатом реалізації проєкту здебільшого потребує аудитування. Залежно від вимог Грантодавця процедура аудиту гранту може відрізнятися за своєю суттю.

 

МИ ПРОПОНУЄМО

 

Результатом проведення аудиту є Звіт незалежного аудитора, в якому аудитор висловлює думку стосовно цільового використання коштів та достовірного відображення інформації у фінансовому звіті Грантера, на підставі якого Грантодавець приймає рішення.

 

Ми активно аудитуємо грантові проєкти міжнародних та вітчизняних організацій:

 

Для визначення вартості аудиторських послуг Грантоотримувач повинен надіслати запит за темою "Аудит гранту" та надати таку інформацію: Найменування Грантодавця та Грантоотримувача (+ЄДРПОУ); Назва проєкту (суть); Бюджет проєкту (сума); Тривалість проєкту та дата/період його завершення; Очікувана дата/період надання аудиторського звіту; Мова аудиторського звіту. 


 

 

Інші послуги для неприбуткових організацій

 

 

 

Аудит

Ваша думка

Чи працює ваше підприємство під час воєнного стану

Законодавство
УправлінняАудитБухгалтеріяПравоПерсоналПро нас
© 2003-2024 OLZA
Kyiv, Ukraine