Світ ефективного бізнесу

Аудит іноземних грантів

Грант - безповоротна допомога у вигляді коштів або майна, що надається неприбутковим (некомерційним) організаціям або фізичним особам. Зазвичай, гранти мають соціальну спрямованість: навчання, дослідження, проведення заходів, лікування тощо. Основною умовою отримання гранту є розробка докладного плану витрат даного проекту, строк тривалості, обґрунтування його значимості та процедури проведення закупівель.

Грантодавцями можуть виступати як вітчизняні меценати та державні/муніципальні установи, так і іноземні неурядові організації, представництва та філантропи.

Відповідно до умов грантового договору грантоодержувач (бенефіціар) є підзвітним перед грантодавцем за цільове використання коштів. Складений бенефіціаром Звіт, зазвичай, потребує аудиторського підтвердження. Залежно від типу гранту та умов грантового договору аудит має декілька різновидів.

 

МИ ПРОПОНУЄМО

 

В результаті проведення аудиту надається Звіт незалежного аудитора, в якому аудитор висловлює свою думку стосовно достовірного відображення інформації у Звіті бенефіціара, на підставі якого грантодавець робить власні висновки.

 

 

ЗРОБІТЬ СВІЙ ВИБІР!

 

 

 

Інші послуги для неприбуткових організацій

 

Слідкуйте за акціями 

 

 

 

 Аудит

Ваша думка

Ви підтримуєте податок на виведений капітал?

Законодавство
МенеджментАудитКонсалтингПрограми ПКЗаходиГалузіПро нас
© OLZA, 2018
Kyiv, Ukraine