Світ ефективного бізнесу

Аудит іноземних та вітчизняних грантів

Грант - безповоротна допомога у вигляді коштів або майна, що надається як неприбутковим так і прибутковим (комерційним) організаціям. Зазвичай гранти мають соціальну спрямованість: дослідження, проведення заходів, ремонт і будівництво, фінансування творчих і мистецьких проєктів, навчання тощо. Основною умовою отримання гранту є розробка докладного плану витрат даного проєкту, строк тривалості, обґрунтування його значимості та процедури проведення закупівель.

Грантодавцями можуть виступати як вітчизняні організації (державні/муніципальні установи, меценати) так й іноземні (неурядові організації, представництва, філантропи).

Відповідно до умов грантового договору грантер (грантоотримувач) є підзвітним перед грантодавцем за цільове використання коштів. Складений грантером фінансовий звіт зазвичай потребує аудиторського підтвердження. Залежно від типу гранту та умов грантового договору аудит має декілька різновидів.

 

МИ ПРОПОНУЄМО

 

Результатом проведення аудиту є Звіт незалежного аудитора, в якому аудитор висловлює думку стосовно цільового використання коштів та достовірного відображення інформації у фінансовому звіті грантера, на підставі якого грантодавець приймає рішення.

 

Ми маємо досвід роботи з грантовими проєктами:

 

Критерієм визначення вартості аудиту гранту є: вітчизняний/іноземний, вартість проєкту, масштабність проєкту, технічні умови грантодавця щодо проведення аудиту.

 

 

Інші послуги для неприбуткових організацій

 

 

 

Аудит

Ваша думка

Доходи Вашої організації у 2020 році:

Законодавство
УправлінняАудитБухгалтеріяПравоКадриПро нас
© 2003-2021 OLZA
Kyiv, Ukraine