Світ ефективного бізнесу

Аудит іноземних грантів

Грант - безповоротна допомога у вигляді коштів або майна, що надається як неприбутковим, так і комерційним (прибутковим) організаціям. Зазвичай, гранти мають соціальну спрямованість: дослідження, проведення заходів, розширення творчих та мистецьких проектів, навчання тощо. Основною умовою отримання гранту є розробка докладного плану витрат даного проекту, строк тривалості, обґрунтування його значимості та процедури проведення закупівель.

Грантодавцями можуть виступати як вітчизняні меценати та державні/муніципальні установи, так і іноземні неурядові організації, представництва та філантропи.

Відповідно до умов грантового договору грантоодержувач (бенефіціар) є підзвітним перед грантодавцем за цільове використання коштів. Складений грантоодержувачем Звіт, зазвичай, потребує аудиторського підтвердження. Залежно від типу гранту та умов грантового договору аудит має декілька різновидів.

 

МИ ПРОПОНУЄМО

 

В результаті проведення аудиту надається Звіт незалежного аудитора, в якому аудитор висловлює свою думку стосовно цільового використання коштів та достовірного відображення інформації у Звіті бенефіціара, на підставі якого грантодавець приймає рішення.

 

 

Критерієм визначення вартості аудиту гранту є: вітчизняний/іноземний, вартість проекту, масштабність проекту, технічні умови грантодавця щодо аудиту.

 

 

Неприбуткові організації замовляють супутні послуги

 

 

Аудит & Бухгалтерія

Ваша думка

Теперішня робота для Вас це:

Законодавство
УправлінняАудит & БухгалтеріяПравоКадриПрограми ПКПро нас
© 2003-2020 OLZA
Kyiv, Ukraine