Світ ефективного бізнесу

Аудит іноземних та вітчизняних грантів

Грант - безповоротна допомога у вигляді коштів або майна, що надається неприбутковим та комерційним організаціям. Зазвичай гранти мають соціальну спрямованість: дослідження, проведення заходів, ремонт і будівництво, фінансування творчих і мистецьких проєктів, навчання тощо. Основною умовою отримання гранту є розробка докладного плану дій та бюджету майбутнього проєкту, строк тривалості, обґрунтування його значимості та процедури проведення закупівель.

Грантодавцями (донорами) переважно виступають вітчизняні державні/муніципальні установи, меценати та іноземні неурядові організації, представництва, філантропи.

Грантерами (грантоотримувачами) здебільшого виступають громадські, благодійні, комунальні та інші некомерційні організації. Результат впровадження грантового проєкту не передбачає отримання прибутку. 

Відповідно до умов грантового договору грантер підзвітний грантодавцю за цільове використання коштів. Складений грантером фінансовий звіт за результатами реалізації проєкту здебільшого потребує аудиторського підтвердження. Залежно від вимог грантодавця процедура аудиту гранту може відізнятися за своєю суттю.

 

МИ ПРОПОНУЄМО

 

Результатом проведення аудиту є Звіт незалежного аудитора, в якому аудитор висловлює думку стосовно цільового використання коштів та достовірного відображення інформації у фінансовому звіті грантера, на підставі якого грантодавець приймає рішення.

 

Ми маємо досвід роботи з грантовими проєктами:

 

Критерієм визначення вартості аудиту гранту є: вітчизняний/іноземний, вартість проєкту, масштабність проєкту, технічні умови грантодавця щодо проведення аудиту.

 

 

Інші послуги для неприбуткових організацій

 

 

 

Аудит

Ваша думка

На роботі Ви почуваєте себе

Законодавство
УправлінняАудитБухгалтеріяПравоКадриПро нас
© 2003-2021 OLZA
Kyiv, Ukraine