Світ ефективного бізнесу

Аудит іноземних та вітчизняних грантів

Грант - безповоротна допомога у вигляді коштів або майна, що надається як неприбутковим, так і комерційним (прибутковим) організаціям. Зазвичай, гранти мають соціальну спрямованість: дослідження, проведення заходів, розширення творчих та мистецьких проектів, навчання тощо. Основною умовою отримання гранту є розробка докладного плану витрат даного проекту, строк тривалості, обґрунтування його значимості та процедури проведення закупівель.

Грантодавцями можуть виступати як вітчизняні меценати та державні/муніципальні установи, так і іноземні неурядові організації, представництва та філантропи.

Відповідно до умов грантового договору грантоодержувач (бенефіціар) є підзвітним перед грантодавцем за цільове використання коштів. Складений грантоодержувачем Звіт, зазвичай, потребує аудиторського підтвердження. Залежно від типу гранту та умов грантового договору аудит має декілька різновидів.

 

МИ ПРОПОНУЄМО

 

Результатом проведення аудиту є Звіт незалежного аудитора, в якому аудитор висловлює думку стосовно цільового використання коштів та достовірного відображення інформації у Звіті бенефіціара, на підставі якого грантодавець приймає рішення.

 

 

Критерієм визначення вартості аудиту гранту є: вітчизняний/іноземний, вартість проекту, масштабність проекту, технічні умови грантодавця щодо аудиту.

 

 

Інші послуги для неприбуткових організацій

 

 

 

Аудит

Ваша думка

Коронавірус в Україні:

Законодавство
УправлінняАудитБухгалтеріяПравоКадриПро нас
© 2003-2020 OLZA
Kyiv, Ukraine