Світ ефективного бізнесу

Аудит іноземних грантів

Грант - безповоротна допомога у вигляді коштів або майна, що надається неприбутковим (некомерційним) організаціям або фізичним особам. Зазвичай, гранти мають соціальну спрямованість: навчання, дослідження, проведення заходів, лікування тощо. Основною умовою отримання гранту є розробка докладного плану витрат даного проекту, строк тривалості, обґрунтування його значимості та процедури проведення закупівель.

Грантодавцями можуть виступати як вітчизняні меценати та державні/муніципальні установи, так і іноземні неурядові організації, представництва та філантропи.

Відповідно до умов грантового договору грантоодержувач (бенефіціар) є підзвітним перед грантодавцем за цільове використання коштів. Складений бенефіціаром Звіт, зазвичай, потребує аудиторського підтвердження. Залежно від типу гранту та умов грантового договору аудит має декілька різновидів.

 

МИ ПРОПОНУЄМО

 

В результаті проведення аудиту надається Звіт незалежного аудитора, в якому аудитор висловлює свою думку стосовно достовірного відображення інформації у Звіті бенефіціара, на підставі якого грантодавець робить власні висновки.

 

 

 

 

Інші послуги для неприбуткових організацій

 

Слідкуйте за акціями 

 

 

 

 Аудит

Ваша думка

Чи хотіли б ви мати власний бізнес?

Законодавство
УправлінняАудитКонсалтингПрограми ПКГалузіПро нас
© OLZA, 2019
Kyiv, Ukraine