Світ ефективного бізнесу
      Як пройти вакцинацію від COVID-19 в Україні  >> 

Про ОЛЗА

З 2003 року ми допомагаємо організаціям у комерційному та соціальному секторах економіки створювати умови, які сприяють процвітанню в постійно мінливих умовах. Ми працюємо з клієнтами, які не приховують своїх високих амбіцій і рішучості адаптуватися, ставати кращими.

Потреби наших клієнтів постійно змінюються, тому ми безупинно шукаємо нові та кращі способи їх обслуговування, запроваджуючи повсякчас нові напрями діяльності: ми консультуємо менеджерів щодо правових і фінансових питань, радимо лідерам щодо стратегії розвитку та маркетингових планів, допомагаємо організаціям налагодити процеси контролю, приймаємо участь у трансформації підприємства та впровадженні ідей і рішень в дію.

Управлінський консалтинг є основним напрямом діяльності ОЛЗА, де ми ставимо собі за мету покращувати фінансовий стан кожного клієнта, зосередившись на трьох критичних блоках: зовнішній підхід, клієнтський досвід і внутрішні можливості. Ми дбаємо про власну репутацію, а тому ретельно вивчаємо ситуацію кожного клієнта, щоб бути йому корисними.

"Ми процвітаємо, якщо клієнт процвітає" - основний меседж команди ОЛЗА, яку очолює понад 17 років керуючий партнер та сертифікований аудитор Ольга Закоморна.

Ми знаємо, що успіх ОЛЗА залежить від людей, які щиро вірять у справу, якою займаються. Тому наша команда об'єднує особистостей, для яких професіоналізм - це виклик часу та прагнення бути найкращим.

В команді ОЛЗА працюють сертифіковані аудитори, дипломовані маркетологи, економісти, кадровики та юристи. У розвиток знань, навчання та розбудови потенціалу ми щороку інвестуємо понад 5% доходу.

Для виконання важливих і складних завдань ми залучаємо консультантів із сфер інженерії, філософії та науковців-дослідників.

Для сталого розвитку професійної діяльності ОЛЗА має членство в поважних організаціях, що підвищує якість послуг та сприяє розвитку бізнесу:

Наша співпраця з клієнтами націлена на довгострокову перспективу, адже впровадження рекомендацій на практиці потребує тривалого часу та вимагає від лідера натхнення, віри і терпіння.

 

 

Запрошуємо у Світ Ефективного Бізнесу!

 

 

Зв'яжіться з нами

 

 

 

Про нас

Ваша думка

Чи працює ваше підприємство під час воєнного стану

Законодавство
УправлінняАудитБухгалтеріяПравоКадриПро нас
© 2003-2022 OLZA
Kyiv, Ukraine