Світ ефективного бізнесу

Про ОЛЗА

Аудиторсько-консалтингова група ОЛЗА надає професійні послуги з аудиту, менеджменту та консалтингу. З 2003 року ми допомагаємо виробничому сектору економіки, компаніям сфери послуг, торговельним представникам та некомерційним організаціям будувати, удосконалювати та розширювати свій бізнес.

Основні напрями діяльності

Сертифікати

Членство

Як правило, метою діяльності професійних об’єднань є розвиток професії та вдосконалення професійних знань її членів, що у підсумку сприяє розвитку суспільства в цілому. Ми також долучаємося до сучасних тенденцій:

Команда

Успіх ОLZA залежить від людей, які щиро вірять у справу, якою займаються. Наша команда об'єднує осіб, для яких професіоналізм - це виклик часу та прагнення бути найкращим. Тому ми працюємо під девізом "Професіонал не той, хто робить свою справу добре, а той, хто не вміє робити її погано".

Ми дбаємо про власну добросовісну репутацію, тому ретельно вивчаємо ситуацію кожного клієнта, щоб бути йому корисними.

В команді ОLZA працюють сертифіковані аудитори, дипломовані юристи, економісти та маркетологи з досвідом роботи від 4 до 20 років. Наші аудитори щороку удосконалюють професійні знання, проходячи тестування в  Аудиторській палаті України, а інші співробітники постійно підвищують власну кваліфікацію завдяки обміну досвідом на професійних конференціях, семінарах та з’їздах.

 

Запрошуємо у світ ефективного бізнесуПро нас

Ваша думка

Чи хотіли б ви мати власний бізнес?

Законодавство
АудитПравоПерсоналПрограми ПКПро нас
© OLZA, 2019
Kyiv, Ukraine