Світ ефективного бізнесу

Аудит фінансової звітності

Аудит фінансової звітності передбачає перевірку фінансового стану підприємства з метою виявлення суттєвих помилок або викривлень під час ведення господарської діяльності.

Фінансова звітність є унікальним документом в руках експерта, який за лічені хвилини здатний оцінити фінансовий стан суб'єкта господарювання.

На підставі показників фінансової звітності власники бізнесу приймають управлінські рішення щодо розширення або згортання напрямів діяльності, вкладання коштів в той чи інший проект, надання фінансових або товарних кредитів, ротації кадрів тощо. Дані фінансової звітності також активно використовуються іншими користувачами, зокрема інвесторами, кредиторами, державними органами. Отже, аудит фінансової звітності проводиться з метою надання впевненості користувачам щодо фінансового стану підприємства.

Залежно від цілей проведення аудиту процедура перевірки відрізняється, що впливає на найменування, тривалість та вартість послуг.

 

МИ ПРОПОНУЄМО

Аудит фінансової звітності

Перевірка показників річної фінансової звітності за стандартами МСА. Під час проведення аудиту проводиться інвентаризація активів і зобов'язань, перевіряються первинні документи (установчі, бухгалтерські, юридичні), а також інша нефінансова інформація, яка може негативно вплинути на фінансовий стан підприємства.        

Результатом проведення аудиту є Звіт незалежного аудитора, в якому аудитор висловлює думку чи складена фінансова звітність достовірно в усіх суттєвих аспектах.

Суб'єкти, які підлягають обов'язковому аудиту фінансової звітності  >>

 

Огляд фінансової звітності

Перевірка показників фінансової звітності, але менш поглиблено, ніж це передбачено аудитом фінансової звітності. При огляді аудиторські процедури проводяться в основному через запити до персоналу та тестування. Водночас клієнт повинен надати доступ до всієї інформації (записів, документів тощо), що стосується предмету завдання.

Результатом проведення огляду є Звіт фахівця з огляду, в якому надається висновок, що фінансова звітність у цілому не містить суттєвих викривлень.

У разі виявлення суттєвих відхилень аудитор може запропонувати змінити огляд на інший тип завдання або відмовитися від надання висновку чи від виконання завдання.


 

 

 

 

 


Аудит

Ваша думка

Коронавірус в Україні:

Законодавство
УправлінняАудитБухгалтеріяПравоКадриПро нас
© 2003-2020 OLZA
Kyiv, Ukraine