Світ ефективного бізнесу

Аудит фінансової звітності

Фінансова звітність є унікальним документом в руках професіонала, який за лічені хвилини спроможний оцінити фінансовий стан суб'єкта. Користувачами фінансової звітності є акціонери та власники бізнесу, інвестори та кредитори, постачальники та державні органи-регулятори. Тільки на підставі фінансових показників фінансової звітності вони приймають управлінські рішення щодо ротації кадрів, розширення або згортання відповідних напрямів діяльності, вкладання коштів в той чи інший проект, надання фінансових або товарних кредитів. На підставі даних фінансової звітності державні органи-регулятори вдосконалюють роботу цілих галузь економіки.

На жаль, фінзвітність не завжди є достовірною. Тому, захищаючи величезну армію користувачів, законодавство України зобов'язує певних суб'єктів господарювання проводити обов’язковий аудит фінансової звітності та оприлюднювати аудиторський висновок на своїх веб-сайтах.

Результатом проведення аудиту фінансової звітності є Звіт незалежного аудитора, в якому аудитор висловлює думку про те, чи складена фінансова звітність достовірно, в усіх суттєвих аспектах.

 

Альтернатива аудиту фінансової звітності

Підприємства, які не підпадають під вимоги законодавства щодо обов’язкового аудиту, можуть за ініціативою власника проводити ініціативний аудит фінансової звітності, а можуть скористатись іншим видом аудиторської перевірки.

 

 

 

Слідкуйте за акціями!  

 Аудит

Ваша думка

Чи хотіли б ви мати власний бізнес?

Законодавство
УправлінняАудитКонсалтингПрограми ПКГалузіПро нас
© OLZA, 2019
Kyiv, Ukraine