Світ ефективного бізнесу

Аудит фінансової звітності

Фінансова звітність є унікальним документом у руках професіонала, який за лічені хвилини спроможний оцінити фінансовий стан суб'єкта господарювання. Вдало обрана підприємством облікова політика та якісний бухгалтерський облік  робить фінансову звітність інформаційним путівником в руках менеджменту.

Аудит фінансової звітності призваний підвищити ступень довіри користувачів до фінансової інформації для прийняття ними управлінських та економічних рішень. Роль фінзвітності у суспільстві чимала, а тому користувачами цього унікального документу виступають інвестори, кредитори, банки, власники бізнесу, державні органи і, навіть конкуренти.

Відповідно до Міжнародних стандартів аудиту МСА перевірці підлягають не тільки фінансові та юридичні документи, а й інша інформація, що може вплинути на погіршення стану підприємства. Тому в ході аудиту збираються всі докази для виявлення суттєвих викривлень внаслідок помилки або шахрайства. Суттєвими викривленнями вважаються такі данні, які окремо або в сукупності можуть вплинути на економічні рішення користувачів фінансової звітності.

 

МИ ПРОПОНУЄМО

 

Аудит фінансової звітності для:

 

В результаті проведення аудиту фінансової звітності ми надамо Звіт незалежного аудитора, в якому буде висловлена думка про те, чи складена фінансова звітність достовірно, в усіх суттєвих аспектах.

  

Слідкуйте за акціями 

 


 

Аудит

Ваша думка

Електронний документообіг - це:

Новини
МенеджментАудитКонсалтингITЗаходиГалузіПро нас
© OLZA, 2018
Kyiv, Ukraine