Світ ефективного бізнесу

Аудит фінансової звітності

Фінансовий аудит - перевірка фінансового стану підприємства з метою виявлення суттєвих помилок або шахрайських дій під час ведення господарської діяльності.

Фінансова звітність є унікальним документом в руках професіонала, який за лічені хвилини спроможний оцінити фінансовий стан суб'єкта господарювання. На підставі показників фінансової звітності власники бізнесу приймають управлінські рішення щодо розширення або згортання напрямів діяльності, вкладання коштів в той чи інший проект, надання фінансових або товарних кредитів, ротації кадрів тощо. Дані фінансової звітності також активно використовуються іншими користувачами, зокрема інвесторами, кредиторами, державними органами.

Отже, аудит фінансової звітності проводиться з метою надання впевненості користувачам щодо фінансового стану підприємства.

Відповідно до МСА процедури перевірок відрізняються в залежності від мети проведення аудиту, що впливає на тривалість перевірки та вартість послуг.

 

МИ ПРОПОНУЄМО

Аудит фінансової звітності

Перевірка показників фінансової звітності. Під час проведення аудиту перевіряються первинні документи (установчі, бухгалтерські, юридичні), проводиться інвентаризація активів і зобов'язань. Крім фінансових даних перевіряється інша нефінансова інформація, що на думку аудитора може негативно вплинути на фінансовий стан підприємства.        

Результатом проведення аудиту є Звіт незалежного аудитора, в якому аудитор висловлює думку чи складена фінансова звітність достовірно в усіх суттєвих аспектах.

Суб'єкти, що підлягають обов'язковому аудиту фінансової звітності  >>

 

Огляд фінансової звітності

Перевірка показників фінансової звітності. На відміну від аудиту (дивись вище) процедура такої перевірки є менш поглибленою та проводиться в основному через запити до персоналу та аналітичні процедури.

Результатом проведення огляду є Звіт незалежного аудитора, в якому аудитор висловлює думку чи не містить фінансова звітність в цілому  суттєвих викривлень.


Завдання з надання впевненості

Перевірка даних відповідно до завдання. Завданням (предметом перевірки) може виступати як вивчення будь-яких фактів, так і оцінка діяльності окремого підрозділу або підприємства в цілому.

Результатом проведення перевірки є Звіт з надання впевненості, в якому аудитор висловлює думку щодо результатів перевірки. 

Найбільш поширені завдання з перевірки   >>

 

Завдання з виконання узгоджених процедур

Перевірка достовірності окремих операцій (даних). Предметом замовлення можуть бути окремі статі балансу, окремі бухгалтерські рахунки або окремі фінансово-господарські операції.

Результатом проведення перевірки окремих операцій є Звіт про фактичні результати. Аудитор думки не висловлює, а отже користувачі звіту самостійно роблять свої висновки.

Найбільш поширені завдання з перевірки   >>

 

 

 

 

Якщо Ви не змогли визначитися з предмету аудиту телефонуйте до служби підтримки клієнтів 044 337 20 13

 

 

 


Аудит

Ваша думка

"Home office" сьогодні - це:

Законодавство
УправлінняАудитПравоКадриПрограми ПКПро нас
© 2003-2019 OLZA
Kyiv, Ukraine