Світ ефективного бізнесу
 

Рекрутинг - пошук персоналу

Рекрутинг - процес залучення, відбору та вербування кандидатів для роботи в організації, відповідно до її цілей та стратегії. У світовій практиці послуги з пошуку та підбору персоналу надають як державні, так і приватні агентства. Але їх різниця полягає в тому, що державні рекрутери спеціалізуються в основному на співробітниках для загальних функцій, а приватні рекрутингові агентства - на підборі персоналу вищої ланки.

ОЛЗА надає послуги з пошуку та підбору ТОП-менеджерів, які володіють особливими навичками та достатнім досвідом роботи, щоб приймати відповідальні управлінські рішення. Для цього наші рекрутери розробили низку професійних та психологічних тестів, які беззаперечно оцінюють кандидата.

 

МИ ПРОПОНУЄМО

Рекрутинг ТОП-менеджерів у сфері економіки, права, кадрів та маркетингу, які мають здатність організовувати, думати, аналізувати, аргументувати та приймати в підсумку вірні рішення:

 

 

Рекрутинг

ТОП-менеджера

Для більш глибшого розуміння вимог роботодавця до кандидата на посаду, замовник заповнює форму, яку він отримає на запит. Строки виконання послуг залежатиме від вимог до кандидата та коливаються від 10 до 60 днів. На одне замовлення ми представляємо не більше 2-х кандидатів, з правом на заміну протягом 2-х місяців. Пам'ятайте, що рівень заробітної плати на пряму залежить від професіоналізму.

 

Тестування

ТОП-менеджера

 

Даний метод підбору персоналу є найменш витратним для замовника і полягає в тому, що роботодавець власними силами здійснює пошук кандидата на посаду. Нашою функцією є тестування даної кандидатури на професійні якості та надання результатів тестів замовникові. Строки виконання послуг коливаються від 2 до 3 днів.    

 

 

ЗРОБІТЬ СВІЙ ВИБІР!


ТАРИФИ

 

 

19.09.2017
Курси валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Ваша думка

Какой соцсетью Вы пользуетесь чаще всего

Новини
МенеджментАудитПраво1С: ПідприємствоГалузіПро нас
© OLZA, 2017
Kyiv, Ukraine