Об'єктивний погляд на ситуацію

Кадрові послуги

Робота з персоналом є найвідповідальнішою ланкою у структурі підприємства, оскільки сьогодні, незважаючи на всеохоплюючі процеси автоматизації, саме від працівників залежить імідж компанії та її успіх.

Кадрові послуги, що представлені в нашому списку, є вкрай важливі для підприємств зі штатними працівниками. Адже встановивши в компанії корпоративні правила або створивши сприятливі умови, менеджмент отримує розуміння ситуації, впевненість та законність. А організований належним чином кадровий облік допоможе регулювати трудові відносини з працівниками та поліпшить якість та ефективність їхньої роботи.

 

МИ ПРОПОНУЄМО

 

Кадровий аудит

Кадрові послуги з перевірки нарахувань та виплат по оплаті праці, наявності необхідних кадрових документів та їх відповідність діючому законодавству.

Результатом кадрового аудиту є оцінка діяльності кадрової служби, перелік виявлених недоліків та рекомендації щодо їх усунення.  більше

 

Розробка кадрових документів

Кадрові послуги з розробки та впровадження необхідних документів кадрового обліку. більше

 

Відновлення кадрового обліку

Відсутність/неналежність кадрового обліку призводить до хаосу та спричиняє чимало конфліктів між роботодавцем і працівниками, що призводить до судових позовів та штрафів за порушення трудового законодавства.

Під час відновлення кадрового обліку ми перевіримо існуючі на підприємстві документи та розробимо, яких бракує.

 

Кадровий аутсорсинг

Під час отримання щомісячних кадрових послуг ви маєте можливість навчатись у професіоналів та вдосконалювати свої навички у стосунках з працівниками.  більше

 

 

 

 

Слідкуйте за акціями!  

 

 

Персонал

Ваша думка

Чи працює ваше підприємство під час воєнного стану

Законодавство
УправлінняАудитБухгалтеріяПравоПерсоналПро нас
© 2003-2024 OLZA
Kyiv, Ukraine