Світ ефективного бізнесу

Оцінка діяльності підприємства

Відповідно до Міжнародних стандартів аудиту МСА, який є основним нормативним документом для аудиторів, аудиторська перевірка має декілька різновидів. І одним з них є оцінка предмета перевірки з метою надання замовникові впевненості у фінансовій чи іншій інформації. Предметом такої перевірки можуть бути окремі статті фінансової звітності чи бухгалтерського рахунку, окремі служби структури підприємства тощо.

Основними відмінностями такої аудиторської перевірки є виконання завдання відносно критеріїв. Критеріями можуть виступати законодавчі акти, внутрішні розпорядження суб'єкта, інвестиційні умови, вимоги до бізнесу, що купується тощо.

В ході проведення такої аудиторської перевірки аудитор збирає стільки доказів, щоб впевнитись, що об'єкт завдання не містить суттєвих викривлень в результаті помилки або шахрайства. Суттєвими вважаються такі дані, які можуть вплинути на прийняття управлінських рішень.

 

МИ ПРОПОНУЄМО

 

Результатом проведення аудиторської перевірки є Звіт, в якому аудитор висловлює думку щодо результатів перевірки. Додатком до Звіту є опис порушень та рекомендації щодо їх усунення.

 


 

Не знайшли свого випадку? - Ознайомтесь з іншими видами перевірок   >>>


Слідкуйте за акціями 

 

 

 

Аудит

Ваша думка

Ви підтримуєте податок на виведений капітал?

Законодавство
МенеджментАудитКонсалтингПрограми ПКЗаходиГалузіПро нас
© OLZA, 2018
Kyiv, Ukraine