Світ ефективного бізнесу

Аудиторська перевірка підприємств

Відповідно до Міжнародних стандартів аудиту МСА, який є основним нормативним документом для аудиторів, аудиторська перевірка має декілька різновидів. І одним з них є оцінка предмета перевірки, метою якої є надання замовникові впевненості у фінансовій та іншій інформації. Предметом перевірки можуть бути окремі статті фінансової звітності чи бухгалтерського рахунку, окремі служби структури підприємства тощо.

Основними відмінностями такої аудиторської перевірки є виконання завдання відносно критеріїв. Критеріями можуть виступати законодавчі акти, внутрішні розпорядження суб'єкта, інвестиційні умови, вимоги при придбанні бізнесу тощо.

В ході проведення такої аудиторської перевірки аудитор збирає стільки доказів, щоб впевнитись, що об'єкт завдання не містить суттєвих викривлень в результаті помилки або шахрайства. Суттєвими вважаються такі дані, які можуть вплинути на прийняття управлінських рішень.

 

МИ ПРОПОНУЄМО

 

Результатом проведення аудиторської перевірки є Звіт, в якому аудитор висловлює думку щодо результатів перевірки. За бажанням замовника ми підготуємо Детальний звіт, якій міститиме детальний опис порушень та рекомендації щодо їх усунення.

 

 


 

Слідкуйте за акціями 

 

 

 

Аудит

Ваша думка

Реформи в Україні повинні розпочинатись з:

Новини
МенеджментАудитКонсалтингITГалузіПро нас
© OLZA, 2018
Kyiv, Ukraine