Світ ефективного бізнесу

Реєстрація підприємства

Основними нормативними документами, що регулюють державну реєстрацію підприємства, є Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" та Цивільний кодекс України.

На початковому етапі реєстрації підприємства обирається організаційно-правова форма господарювання КОПФГ, розробляється статут підприємства (крім фізичних осіб - підприємців) та оформлюється протокол загальних зборів учасників.

При підготовці документів для державної реєстрації зверніть особливу увагу на зміст статуту щодо відносин між учасниками (засновниками), їх права та обов′язки, і головне - умови зміни учасників та виходу з бізнесу.


МИ ПРОПОНУЄМО

 

Реєстрація

Консультація, підготовка необхідних документів, вибір системи оподаткування, реєстрація в контролюючих службах, відкриття банківських рахунків, оформлення ключів ЕЦП для подання звітності, встановлення бухгалтерської програми.

 

Реорганізація

Реорганізація відбувається у разі: зміни найменування, організаційно-правової форми господарювання (перетворення),  власника або місцезнаходження, злиття, приєднання, поділу.

Консультація, підготовка необхідних документів, робота з контролюючими службами, фінансовий аудит, інші дії в залежності від мети реорганізації.

 

Ліквідація

Консультація, функції ліквідаційної комісії, підготовка необхідних документів, закриття банківських рахунків, робота з контролюючими службами та архівними установами, фінансовий аудит.

 

 

ЗРОБІТЬ СВІЙ ВИБІР!

 

 

Слідкуйте за акціями 

 

 

 

Консалтинг

Ваша думка

Чи хотіли б ви мати власний бізнес?

Законодавство
УправлінняАудитКонсалтингПрограми ПКГалузіПро нас
© OLZA, 2019
Kyiv, Ukraine