Світ ефективного бізнесу

Реєстрація підприємства

•Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ)  •Приватне підприємство (ПП)  •Неприбуткова організація (БФ, ГО, ОСББ)  •Представництво іноземної компанії  •Фізична особа - підприємець (ФО-П)

Основними нормативними документами, що регулюють державну реєстрацію підприємства, є Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" та Цивільний кодекс України.

Реєстрація підприємства розпочинається з обрання організаційно-правової форми господарювання КОПФГ, і залежно від обраної форми (крім фізичних осіб - підприємців) розробляється статут підприємства та оформлюється протокол загальних зборів.

При підготовці документів для державної реєстрації зверніть особливу увагу на зміст статуту щодо відносин між учасниками (засновниками), їх права та обов′язки, і головне - умови зміни учасників та виходу з бізнесу.


МИ ПРОПОНУЄМО

 

Реєстрація

Консультація, підготовка необхідних документів, вибір системи оподаткування, реєстрація в контролюючих службах, відкриття банківських рахунків, оформлення ключів ЕЦП для подання звітності.

 

Реорганізація

Консультація, підготовка необхідних документів, робота з контролюючими службами, аудит, інші дії в залежності від мети реорганізації.

Реорганізація відбувається у разі: зміни найменування, організаційно-правової форми господарювання (перетворення),  власника, місцезнаходження, злиття, приєднання, поділу.

 

Ліквідація

Консультація, функції ліквідаційної комісії, підготовка необхідних документів, закриття банківських рахунків, робота з контролюючими службами та архівом, аудит.

 

 

 

ЗРОБІТЬ СВІЙ ВИБІР!

 

ТАРИФИ

 

 

 

 

Право

Ваша думка

Какой соцсетью Вы пользуетесь чаще всего

Новини
МенеджментАудитПраво1С: ПідприємствоГалузіПро нас
© OLZA, 2017
Kyiv, Ukraine