Об'єктивний погляд на ситуацію

Аудит під час фінансової реструктуризації боржника

Суб’єкт підприємницької діяльності (боржник), у тому числі комунальні та державні підприємства, який має заборгованість хоча б перед однією фінансовою установою (кредитор), що не є пов’язаною з боржником особою,  та знаходиться у критичному фінансовому стані має право ініціювати проведення процедури фінансової реструктуризації відповідно до ЗУ "Про фінансову реструктуризацію" від 14.06.2016 № 1414.

Процедура фінансової реструктуризації проводиться без звернення до суду. Початком її проведення є письмовий договір між боржником та залученим кредитором. Кредитором можуть виступати як національні  фінансові установи, так й іноземні,  які надали кредит, позику в іноземній валюті резиденту України на підставі договору, зареєстрованого Національним банком України.

До процедури фінансової реструктуризації можуть приєднатися інші кредитори (юридичні особи, фізичні особи-підприємці, органи стягнення), які мають документально підтверджені вимоги до боржника щодо його грошових зобов’язань, та інвестори.

Для запровадження процедури фінансової реструктуризації боржник зобов'язаний надати залученим кредиторам та інвесторам фінансову звітність за кожен з трьох фінансових років, які передують початку проведення такої процедури, а також висновок аудитора або аудиторської фірми. У разі визнання господарської діяльності боржника перспективною залучені кредитори підписують згоду на реструктуризацію.


МИ ПРОПОНУЄМО

Результатом огляду фінансово-господарської діяльності є Звіт фахівця, в якому буде надано висновок щодо фінансової звітності, негативних факторів, що вплинули на фінансово-господарський стан боржника, та надання прогнозних даних.

 

 

Трансформація фінансово-господарської діяльності  >>

Аудит

Ваша думка

Чи працює ваше підприємство під час воєнного стану

Законодавство
УправлінняАудитБухгалтеріяПравоПерсоналПро нас
© 2003-2024 OLZA
Kyiv, Ukraine