Об'єктивний погляд на ситуацію

Організація бухгалтерського обліку

Безперечно, гарантією успішної діяльності підприємства є досвідчене управління та суворий фінансовий контроль за господарськими операціями та фінансовими потоками. Для забезпечення внутрішнього контролю на підприємстві організовується бухгалтерська служба та розроблюється низка правил, методів і способів щодо відображення господарських операцій в бухгалтерському обліку та системи документообігу.

Для отримання повної, правдивої та неупередженої інформації про фінансовий стан та результати діяльності на підприємстві розробляється та затверджується положення (наказ) про облікову політику та організацію бухгалтерського обліку, яке допомагає бухгалтерській службі систематизувати господарські операції та відображати їх на відповідних бухгалтерських рахунках. Положення про облікову політику є справжнім помічником бухгалтера, особливо, якщо він не має достатнього досвіду. При перевірці діяльності підприємства податковою службою або аудиторською фірмою надання цього документу є обов'язковим.

Важливим інструментом в організації бухгалтерського обліку є налагоджений документообіг. Відсутність оформлених належним чином первинних документів - накладні, акти, договори, накази, розпорядження тощо - породжує викривлення в оперативній, фінансовій та податковій звітності.

Бухгалтерська служба Олза Аудит допоможе вам організувати бухгалтерський облік та контроль за фінансово-господарською діяльністю.

 

 

МИ ПРОПОНУЄМО

 

Положення про облікову політику

 

Ми розробимо положення про облікову політику під діяльність клієнта, що стане запорукою якісного бухгалтерського обліку та формування правдивої інформації для менеджменту задля прийняття економічних рішень.

 

Організація документообігу

 

Вчасне отримання потрібних документів - мрія кожного бухгалтера.  Ми розробимо чіткі правила щодо системи документообігу, що полегшить роботу бухгалтерської служби та підвищить якість бухобліку.

Навчання та підтримка бухгалтера

 

Для бухгалтера без досвіду, на якого покладено обов'язки ведення бухобліку, ми станемо тилом на декілька місяців. Ми будемо допомагати йому обробляти первинні бухгалтерські документи та обліковувати їх у комп'ютерній програмі, складати та подавати звітність, розуміти норми законодавства, що стосуються діяльності клієнта.

 

 

 

 

Інші бухгалтерські послуги

 

 

Бухгалтерія

Ваша думка

Чи працює ваше підприємство під час воєнного стану

Законодавство
УправлінняАудитБухгалтеріяПравоПерсоналПро нас
© 2003-2024 OLZA
Kyiv, Ukraine