Об'єктивний погляд на ситуацію

Управління персоналом

Бізнес тримається на трьох китах: місія, персонал і прибутки. Але щоб це тріо дало свої плоди, власник бізнесу має подбати про досвідчених менеджерів, здатних управляти підлеглими на усіх ланках організаційної структури.

У ХХІ столітті стиль управління персоналом у світі впевнено трансформується. На зміну жорсткому менеджменту приходить партнерство, співпраця і віра в людський потенціал. Саме завдяки основній рушійній силі економіки - підрослого покоління міленіалів, які хочуть самореалізації та щоб їхня робота цінувалася, мала сенс і ціль - сучасні підприємства стають локальними та світовими лідерами.

Але чимало власників та керівників підприємств не приділяють достатньої уваги розвитку своїх менеджерів, залишаючи таким чином (свідомо чи несвідомо) жорсткий стиль управління, за яким морально страждають як працівники, так і їхні сім'ї. І першою ознакою такого стилю управління є плинність кадрів.

 

МИ ПРОПОНУЄМО


Дослідження настроїв та морального стану працівників

Дослідимо настрої працівників, виявимо несприятливі обставини та причини негативних настроїв, докопаємося до побажань працівників та запропонуємо рішення.

 

Розробка системи оплати праці

За допомогою принципів і підходів системи грейдів ми розробимо та впровадимо: ієрархічну структуру управління; оцінку посад за ключовими факторами; нову систему базових окладів.

 


Розробка мотивації персоналу

Мотивація персоналу є сучасним підходом справедливого ставлення до результатів роботи працівників.

Ми знайдемо вузькі місця вашої системи управління та запропонуємо низку методів мотивації.

 

Рекрутинг

Бізнес-місія здійснена, якщо ключові гравці команди є професіоналами.

Ми запропонуємо вам ТОП-менеджерів, які збільшать ваші прибутки  більше

 

 

Інші послуги, пов'язані з персоналом

Управління персоналом містить чимало інструментів для росту фінансових показників: розробка посадових інструкцій; хронометраж робочого часу; розробка договорів про конфіденційність (нерозголошення); організація кадрового обліку більше

 

 


 

 

Інші напрями з управління   >>>

 

 

Управління

Ваша думка

Чи працює ваше підприємство під час воєнного стану

Законодавство
УправлінняАудитБухгалтеріяПравоПерсоналПро нас
© 2003-2024 OLZA
Kyiv, Ukraine