Світ ефективного бізнесу

Аутсорсинг бухгалтерії, кадрів, права

Аутсорсинг від ОЛЗА - це обслуговування підприємств на постійній основі в юридичному напряму, бухгалтерії та кадрів.

Аутсорсинг бухгалтерії, як в Україні, так і у всьому світі, має найбільший попит серед малих підприємств, оскільки жоден бізнес не обходиться без бухгалтера. Критерієм, що впливає на вартість послуг, є кількість проведених операцій та об'єм документообігу на місяць.

Кадровий аутсорсинг також популярний серед малих підприємств, оскільки наслідки порушення трудового законодавства та взаємовідносин з персоналом мають чималі санкції. Критерієм, що впливає на вартість кадрових послуг, є кількість штатних працівників на місяць.

Юридичний аутсорсинг менш популярний в бізнесі, але тенденція росту попиту щороку збільшується. На жаль, юридична культура та розуміння приходять тільки після того, як підприємства втрачають кошти, стикаючись з проблемами у договірних відносинах. Критерієм, що впливає на вартість юридичних послуг, є кількість опрацьованих договорів на місяць.

 

  Переваги аутсорсингу

 

МИ ПРОПОНУЄМО

Аутсорсинг бухгалтерії

Ведення бухгалтерії; складання та подання звітності;  консультації з питань оподаткування.

 

Кадровий аутсорсинг

Допомога у формуванні штату, складання штатного розпису; ведення особових справ і трудових книжок персоналу; надання консультацій; розробка та запровадження кадрової політики. більше

 

Юридичний аутсорсинг

Складання та вичітка юридичних документів: корпоративних договорів, трудових контрактів; підготовка претензій з податкових і корпоративних спорів; надання консультацій; супроводження керівника на перемовинах тощо.

 

На комплексний аутсорсинг діє система знижок!

 

 

 

 

Аудит

Ваша думка

Чи хотіли б ви мати власний бізнес?

Законодавство
АудитПравоПерсоналПрограми ПКПро нас
© OLZA, 2019
Kyiv, Ukraine