Світ ефективного бізнесу

Аудиторські послуги

Аудиторські послуги - це інтелектуальна діяльність, яка ставить багато вимог до професії та потребує наявності значних спеціальних знань у сферах управління бізнесу, фінансів, права. Основним у світі документом, що регулює та встановлює правила виконання аудиторських процедур є Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду, іншого надання впевненості та супутніх послуг (МСА).

Аудиторська діяльність в Україні регулюється законом "Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність". Послуги з аудиту можуть надавати тільки ті фірми, що мають в штаті сертифікованих аудиторів та внесені до Реєстру аудиторських фірм. ОЛЗА повністю відповідає всім вимогам законодавства.

Аудиторські послуги від ОЛЗА - це аудит фінансової діяльності підприємства та надання інших супутніх послуг. Під час виконання завдань ми прагнемо допомогти підприємствам покращити рівень ведення господарської діяльності, а користувачам фінансової звітності (власники, інвестори, постачальники, кредитори, регулятори тощо) надати корисної інформації для прийняття ними економічних та управлінських рішень.

 

АУДИТ ОРГАНІЗАЦІЙ

перевірка господарської діяльності підприємства з метою виявлення суттєвих помилок або шахрайських дій   >>

 

 

БУХГАЛТЕРСЬКІ ПОСЛУГИ

збирання, реєстрація та узагальнення інформації про господарську діяльність підприємства з метою прийняття менеджментом економічних рішень   >>

 

КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ

надання відповідей на поставленні запитання, роз'яснення законодавства, надання рекомендацій   >>

 

 

 

АУТСОРСИНГ

надання професійних послуг на постійній основі, що сприятиме розширенню знань одержувача аудиторських послуг   >>

 

 


ОЛЗА - надійна допомога Вашому бізнесу

 

Аудит

Ваша думка

"Home office" сьогодні - це:

Законодавство
УправлінняАудитПравоКадриПрограми ПКПро нас
© 2003-2019 OLZA
Kyiv, Ukraine