Світ ефективного бізнесу

Аналіз фінансової звітності

Аналіз фінансової звітності є однією із складових комплексного аудиту. Але якщо ваш бюджет лімітовано - оптимальним рішенням є аналіз фінзвітності, в результаті чого ви дізнаєтесь про фінансовий стан підприємства, грошові потоки та порядність управлінського персоналу, якому ввірено розпоряджатися ресурсами.

Фінансова звітність покликана надавати інформацію про фінансовий стан підприємства для прийняття як економічних, так і управлінських рішень, а отже основними її користувачами є банки, інвестори, постачальники,  покупці, державні органи, конкуренти та інші.

В особливу категорію користувачів фінансової звітності хочемо віднести учасників (засновників) підприємства, які не приймають безпосередньої участі в операційному (повсякденному) управлінні бізнесом та які нерідко потерпають від шахрайських дій управлінського персоналу, зокрема директора. Отже контроль за бізнесом - це необхідність.

 

МИ ПРОПОНУЄМО

Поглиблений аналіз статей фінансової звітності за останні 1-5 років, який надасть відповіді на питання:

Звернувшись до нас Ви можете перевірити керівника або своїх партнерів по бізнесу таємно.

 

Результатом надання послуг є Звіт про фактичні результати, в якому аудитор зазначить усі неправомірні операції, які суттєво вплинули на погіршення фінансового стану підприємства.

 


 

Аудит & Бухгалтерія

Ваша думка

Теперішня робота для Вас це:

Законодавство
УправлінняАудит & БухгалтеріяПравоКадриПрограми ПКПро нас
© 2003-2020 OLZA
Kyiv, Ukraine