Світ ефективного бізнесу

Електронний документообіг

Електронний документообіг (ЕДО) - сучасні та швидкі ІТ-технології, що призначені для обміну документів в електронній формі, підписаними електронними ключами ЕЦП. За допомогою ЕДО користувачі мають можливість швидко укладати договори, обмінюватись бухгалтерськими та іншими документами, що значно економить Ваш час, папір та кошти на звичайні поштові відправлення паперових документів.

За статистикою світового електронного сервісу DocuSign 84% документів підписуються протягом одного дня або швидше, 62% - протягом години, 51% - за перші 15 хвилин. Отже, за висловом Білла Гейтса, вже скоро на ринку залишаться два види компаній: "Ті, хто в Інтернеті, і ті, хто вийшов з бізнесу". А де ВИ?

В Україні електронний документообіг регулюється декількома законами, зокрема ЗУ "Про електронні документи та електронний документообіг" № 851, ЗУ "Про електронний цифровий підпис" № 852, ЗУ "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" № 996, Цивільний кодекс України № 435 тощо.

Скористатися обміном електронних документів можна через наступні сервіси:

 

Додатковий сервіс Fredo ДокМен до програми Бухгалтерія для України, який призначений для обміну електронними документами між покупцями та постачальниками. Не виходячи з програми користувач має можливість обмінюватись рахунками, накладними та актами, підписавши їх електронним цифровим підписом ЕЦП  >>

 

Інтернет-сервіс Paperless призначений для обміну електронними документами між користувачами. Сервіс не потребує встановлення на комп'ютер будь-якої програми, лише реєстрація на сайті. За допомогою сервісу Paperless користувач має можливість обмінюватись з клієнтами та постачальниками не тільки бухгалтерськими (рахунки, видаткові накладні, акти) документами, а й юридичними (договори, претензії тощо) >>

 

 

 

Будьте сучасними, мобільними та успішними!

 

 

 

Програми ПК

Ваша думка

Теперішня робота для Вас це:

Законодавство
УправлінняАудит & БухгалтеріяПравоКадриПрограми ПКПро нас
© 2003-2020 OLZA
Kyiv, Ukraine