Світ ефективного бізнесу

1С:ЕДО

Електронний документообіг 1С:ЕДО - додатковий сервіс до програми "1С:Підприємство", який призначається для обміну електронними документами (рахунки, накладні, акти) між покупцями та постачальниками.

Всього в один клік, без використання проміжних файлів і додаткових обробок, Ви зможете передавати та отримувати  електронні документи з покупцями та постачальниками.

Інтеграція з 1С:ЕДО (основна поставка)

1С:ЕДО запущено як окремий додатковий сервіс з 01.05.2017р. На момент запуску даний сервіс інтегрується з типовими конфігураціями:

Надалі список конфігурацій, які підтримують інтеграцію з сервісом "1С:ЕДО", буде розширюватися.

Користувачі 1С:ЕДО

Сервісом "1С:ЕДО" можуть скористатися користувачі основної поставки (див. Інтеграція з 1С:ЕДО).

Сервіс "1С:ЕДО. Основне підключення" розрахований лише на одного користувача (код ЄДРПОУ) основної поставки, на якого оформлена програма "1С: Підприємство 8".

Сервіс "1С:ЕДО. Додаткове підключення" розрахований на інших користувачів, які ведуть облік за допомогою однієї основної поставки програми "1С: Підприємство 8". Даний сервіс діє тільки з основним підключенням і тільки на термін до закінчення дії основного підключення.

Строк користування сервісом 1С:ЕДО необмежений, від 1 до 12 місяців.

Для користувачів сервісу 1С:Звіт рекомендуємо перший раз оформити доступ до сервісу "1С:ЕДО" на термін до закінчення дії сервісу "1С:Звіт". Надалі, для спрощення адміністрування, рекомендуємо продовжувати обидва сервіси на однаковий термін.

Сервісне обслуговування

Оновлення сервісу відбувається автоматично, з певною періодичністю. Також можна вручну запустити пошук оновлень в програмі з меню "Сервіс" - "Оновити програму".

Вартість сервісу 1С:ЕДО

Вид договору

Тариф *,

грн./міс.

1С:ЕДО. Основне підключення

51,0

1С:ЕДО. Додаткове підключення

51,0

Перехід на мережеве використання сервісу "1С:Звіт" або "1С:ЕДО" (разовий платіж, для кожного підприємства) **

360,0

* Вартість договору на поточний місяць залишається незмінною незалежно від дати оформлення договору.

** При наявності у користувача мережевого доступу до сервісу "1С: Звіт" повторно купувати перехід на мережеве використання для сервісу "1С:ЕДО" не потрібно. При активації "1С:ЕДО" сервіс відразу буде працювати в мережевому режимі.


Інші сервіси:

1С:ІТС

1С:БАНК

1С:ЗВІТ

 

 

Следите за акциями

 

IT

Ваша думка

Електронний документообіг - це:

Новини
МенеджментАудитКонсалтингITЗаходиГалузіПро нас
© OLZA, 2018
Kyiv, Ukraine