Об'єктивний погляд на ситуацію
 

Бухгалтерія для України

"Бухгалтерія для України" - бухгалтерська програма системи 1С:Підприємство 8, яка вже понад два десятиліття є безперечним лідером та помічником бухгалтерів.

З 1 травня 2018 року введено в дію нову редакцію 2.0 програми Бухгалтерія для України, інтерфейс якої зазнав суттєвих змін  у порівнянні з минулою редакцією 1.2. Нова редакція програми має більшу швидкість обробки інформації, більш гнучка при налаштуванні, що позитивно сприймається бухгалтерами та керівниками.

 

Функціональні можливості програми "Бухгалтерія для України"

Програма забезпечує повний облік капітальних інвестицій, основних засобів та нематеріальних активів; товарів та сировини на складах й у виробництві відповідно, в результаті чого легко формується собівартість товарів, продукції та послуг.

Бухгалтерія для України повністю забезпечує автоматизацію банківських та касових операцій. Завдяки цій програмі ви можете формувати касові ордери та книгу в електронному вигляді, а додатковий сервіс Bank Data Converter допоможе автоматично завантажувати з Інтернет-банкінгу у програму всі банківські платежі, що значно економить час бухгалтера. Автоматизація авансових звітів з відрядження або використаних готівкових/карткових коштів є неодмінним функціоналом програми.

Автоматичне формування актів звірок з контрагентами - суттєва підмога для відповідальних за розрахунки з постачальниками та покупцями. А за допомогою додаткового сервісу Fredo ДокМен ви маєте можливість обмінюватись та підписувати ключами ЕЦП первинні документи: рахунки, акти, накладні.

Облік Зарплати і кадрів  в "Бухгалтерія для України" є спрощеним. Програма забезпечує автоматичне формування наказів на прийняття, переведення та звільнення з можливістю обрати статтю згідно КЗпП. У програмі не передбачено автоматичних розрахунків відпустки та лікарняних, приходиться звертатись до Excel. Але для штату до 8-10 осіб є цілком прийнятним. У противному випадку ви можете додатково встановити програму "Зарплата та Управління персоналом для України".

Облік доходів за видами КВЕД є родзинкою даного програмного продукту. Якщо ваш бізнес складається з декількох видів діяльності, ви можете налаштувати програмне забезпечення таким чином, що вихідні дані міститимуть інформацію про доходи у розрізі  КВЕД. Керівництво вас оцінить.

Налаштування аналітичного обліку виробничих, збутових, адміністративних та корпоративних витрат у розрізі, необхідному для управлінського обліку, також можливе на рівні користувача завдяки неймовірній гнучкості програми. Завдяки таким функціональним можливостям бухгалтер суттєво економить свій час на вибірку та формування в Excel різноманітних звітів для керівництва.

Звіти в програмі формуються автоматично у форматі pdf*, xml*, а завдяки додатковому сервісу Fredo Звіт ви можете подавати звіти до контролюючих органів, не виходячи з програми.

 

Програмне забезпечення "Бухгалтерія для України" версії ПРОФ, як і більшість рішень системи 1С:Підприємство 8, може функціонувати на локальному комп'ютері, на сервері або у хмарі. Усі програми версії БАЗОВА мають ряд обмежень.

Ознайомитись з тарифами  >>

 

Бухгалтерські послуги


17.04.2024
Курси валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Ваша думка

Чи працює ваше підприємство під час воєнного стану

Законодавство
УправлінняАудитБухгалтеріяПравоПерсоналПро нас
© 2003-2024 OLZA
Kyiv, Ukraine