Світ ефективного бізнесу

Бухгалтерія для України

Бухгалтерська програма "Бухгалтерія для України" є лідером сімейства 1С:Підприємство 8. Її зрозумілий і гнучкий інтерфейс приваблює бухгалтерів понад два десятиліття. Програма допомагає організувати бухоблік на підприємстві та упорядкувати господарські операції відповідно до вимог законодавства.

З 01.05.2018 року було зупинено підтримку програми редакції 1.2 та запроваджено нову редакцію 2.0, яка є більш гнучкою та мобільною. У новій редакції є чудова можливість налаштувати програму під управлінський облік, що позитивно сприймається як бухгалтерами, так і менеджерами.

 

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ПРОГРАМИ "БУХГАЛТЕРІЯ ДЛЯ УКРАЇНИ"

Бухгалтерський облік

 

Кадровий облік

Розрахунки відпускних та лікарняних здійснюються одним з прийнятних для користувача способом:

- за допомогою програми "Зарплата і управління персоналом", функцією якої є повний облік розрахунків з працівниками та яка легко інтегрується з програмою "Бухгалтерія для України";

- за допомогою Excel з наступним перенесенням результатів до програми "Бухгалтерія для України" та подальшим розрахунком податків і зборів.

 

Управлінський облік

Для керівника або іншого управлінського персоналу програма формує управлінські звіти у вигляді таблиць та діаграм, що надає можливість не заглиблюватись у бухгалтерські проводки.  

 

МИ ПРОПОНУЄМО

Продаж Встановлення Налаштування Підтримка

Придбати програму і не налаштувати її під діяльність користувача - марно витрачені кошти. Запросіть нашого аудитора для налаштування та отримайте програмний продукт, що даватиме корисну та правдиву інформацію з бухгалтерського обліку та управління.

 

Разом з "Бухгалтерія для України" замовляють

Сервіси та модулі, завдяки яким Ваша бухгалтерська служба буде швидше, мобільніше та сучасніше:

ІТС - Інформаційно-технологічний супровід, який щодня в автоматичному режимі підтримує бухгалтерську програму в полі законодавства, а також адаптує її під технічні новинки.

Клієнт-Банк - Сервіс взаємодії бухгалтерської програми з Банківською установою, результатом якої є завантаження банківських операцій (платежів) у Бухгалтерія для України і навпаки.

Е-Звіт - За допомогою даного сервісу користувачі, не виходячи з бухгалтерської програми, формують, підписують та надають звітність до органів фіскальної служби, статистики та Пенсійного фонду.

Е-Документообіг - Додатковий сервіс, який допомагає обмінюватись з контрагентами електронними рахунками, накладними та актами з використанням електронних ключів ЕЦП не виходячи з бухгалтерської програми, що значно економить час бухгалтера.

Програмне забезпечення Бухгалтерія для України може функціонувати на локальному комп'ютері, на сервері або у хмарі.  Замовити демо-версію.

 

 

 

 

Інші бухгалтерські програми

 

 

Програми ПК

Ваша думка

Чи хотіли б ви мати власний бізнес?

Законодавство
УправлінняАудитКонсалтингПрограми ПКГалузіПро нас
© OLZA, 2019
Kyiv, Ukraine