Світ ефективного бізнесу

Бухгалтерія для України

Бухгалтерська програма "Бухгалтерія для України" є лідером за популярністю серед програм подібного напряму. Її зрозумілий і гнучкий інтерфейс приваблює бухгалтерів понад 2 десятиліття.

Програма Бухгалтерія для України допомагає організувати бухгалтерський облік на підприємстві та упорядкувати господарські операції відповідно до вимог законодавства.

Бухгалтерський облік

 

Кадровий облік

Розрахунки відпускних та лікарняних здійснюються одним з прийнятних для користувача способом:

- за допомогою програми "Зарплата і управління персоналом", функцією якої є повний облік розрахунків з працівниками та яка легко інтегрується з програмою "Бухгалтерія для України";

- за допомогою Excel з наступним перенесенням результатів до програми "Бухгалтерія для України" з подальшим розрахунком податків і зборів.

 

Управлінський облік

Для керівника або іншого управлінського персоналу програма формує управлінські звіти у вигляді таблиць та діаграм, що надає можливість не заглиблюватись у бухгалтерські проводки.  

 

Сервісна підтримка

Завдяки додатковим сервісам та модулям бухгалтерська служба має більші можливості та стає продуктивнішою:

Програмне забезпечення Бухгалтерія для України може функціонувати на локальному комп'ютері, на сервері або у хмарі.  Замовити демо-версію. Ознайомитись з тарифами.

 

 

 

Інші бухгалтерські програми

 

 

Програми ПК

Опитування

Найчастіше Ви черпаєте інформацію з:

Новини
МенеджментАудитКонсалтингПрограми ПКЗаходиГалузіПро нас
© OLZA, 2018
Kyiv, Ukraine