Світ ефективного бізнесу

Бухгалтерські програми

Автоматизація бізнес-процесів дісталася до бухгалтерського обліку України на початку 90-х років минулого століття. І як наслідок, у бізнесі сьогодні бухгалтерські програми є найбільш використовувані серед іншого програмного забезпечення.

На підставі даних бухгалтерського обліку досвідчені керівники приймають управлінські рішення. Тому дуже важливо, щоб така інформація була не викривленою та корисною. Вищих стандартів можна досягти завдяки якісній організації бухгалтерського обліку та сучасним бухгалтерським програмам.

Для мобільних та перспективних бухгалтерів пропонуємо наступні бухгалтерські програми:

 

 

БУХГАЛТЕРІЯ ДЛЯ УКРАЇНИ - бухгалтерська програма забезпечує бухоблік усіх ділянок підприємства (постачання-виробництво-продаж), спрощений кадровий облік, формує фінансову та податкову звітність. більше

ДЕБЕТ ПЛЮС - програма розширених можливостей, яка забезпечує ведення бухгалтерського, кадрового та управлінського обліку. Особливістю програми є функціонал системи CRM, який дозволяє контролювати взаємодію з клієнтами.

 

ХЕПІ-БУХ - бухгалтерська програма, що слугує бізнесу понад 25 років та удосконалюється з вимогами часу. Програма має 5 конфігурацій: підприємство, бюджет, освіта, підприємець, сільське господарство. А інтеграція з Клієнт-банком та сервісом подання звітності робить її простою і зручною.

Онлайн-сервіс ДЕЛОВОД призначений для ведення бухобліку у підприємців, зокрема декількох одночасно в одній базі даних з використанням спільних довідників контрагентів, товарів, статей доходів/витрат. Можливість аналізу як окремо по кожному підприємцеві, так і по всім зведено.

 

Будьте сучасними, мобільними та успішними!


 

Програми ПК

Опитування

Найчастіше Ви черпаєте інформацію з:

Новини
МенеджментАудитКонсалтингПрограми ПКЗаходиГалузіПро нас
© OLZA, 2018
Kyiv, Ukraine