Світ ефективного бізнесу
 

Бухгалтерські послуги

Жоден бізнес не обходиться без бухгалтерії, оскільки бухгалтерський облік виконує одну з основних функцій існування бізнесу: збирання, накопичення, реєстрація та узагальнення інформації про діяльність підприємства.

Бухгалтерські дані регулярно використовуються менеджментом для прийняття управлінських рішень, і часом доленосних. А отже інформація має бути достовірною.  

Бухгалтерські послуги від ОЛЗА - це спільна робота бухгалтера та спеціалістів інших напрямів діяльності. Одержуючи послуги від ОЛЗА, Ви набуватимете більше досвіду з управління, фінансів та права, що сприятиме ефективній діяльності Вашого бізнесу.

 

МИ ПРОПОНУЄМО


Ведення бухгалтерського обліку

Бухгалтерські послуги з ведення бухобліку (аутсорсинг) є найпопулярнішим сервісом серед малого та середнього бізнесу, оскільки має чимало переваг. 

Для новостворених підприємств ведення бухгалтерського обліку професійною організацією є вкрай важливим, адже на початковому етапі закладається професійний "фундамент" бухобліку, що матиме позитивні наслідки як під час ведення бізнесу, так й у майбутньому.

Для підприємств з історією професійна організація привнесе свіжий погляд щодо обліку, обробки та використання фінансової інформації для ефективного ведення бізнесу  >>

 

Підбір головного бухгалтера

Якщо вашому бізнесу не підходить бухгалтерський аутсорсинг і ви віддаєте перевагу штатному бухгалтеру, ми допоможемо у підборі професіонала з досвідом організації бухгалтерського обліку, математичними навичками та вмінням аналізувати інформацію.

Завдяки професіоналізму головного бухгалтера підприємство працюватиме стабільно та передбачувано. Умови підбору головного бухгалтера  >>

 

Налаштування програмного забезпечення

Для якісної підготовки фінансових даних та швидкого надання інформації менеджменту Вам не обійтися без "розумного" налаштування бухгалтерської програми під свою діяльність. Налаштована програма зекономить час і настрій бухгалтера, менеджерів та керівника.

У результаті ви будете мати у будь-який час оперативні дані для управлінського обліку та прийняття рішень.

 

Відновлення бухгалтерського обліку

У разі збою бухгалтерської програми та втрати даних, відсутності бухгалтера або неякісного бухгалтерського обліку у минулому, ми відновимо дані бухгалтерського обліку, що припинить безлад на підприємстві та сприятиме вчасному контролю грошових потоків, заборгованості контрагентів, товарних залишків на складах.

З відновленням та налагодженням бухгалтерського обліку ви зможете аналізувати доходи і витрати для оптимізації податків.

 

Складання і подання звітності

Тимчасова відсутність (звільнення, хвороба) бухгалтера на підприємстві не завадить вам надати звітність вчасно і в повному обсязі. Ми вирішимо вашу проблему та допоможемо у складанні та поданні звітності.

Ця послуга стане в нагоді для новачків-бухгалтерів, які не мають досвіду зі складання звітності.

Податкова, фінансова та управлінська звітність для юридичних і фізичних осіб >>

 

 

 

 

Юридичні послуги  >>>

 


 

 

 

15.01.2021
Курси валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Ваша думка

Доходи Вашої організації у 2020 році:

Законодавство
УправлінняАудитБухгалтеріяПравоКадриПро нас
© 2003-2021 OLZA
Kyiv, Ukraine