Світ ефективного бізнесу

Бухгалтерські послуги

Жоден бізнес не обходиться без бухгалтерської служби, задачею якої є контроль фінансово-господарських операцій та збір інформації з метою прийняття менеджментом управлінських рішень.

Бухгалтерські послуги у світовій практиці відносяться до професійних послуг - третинного сектору економіки та складаються з консультаційних послуг, аутсорсингу, відновлення бухгалтерського обліку тощо.

Бухгалтерські послуги, що надаються українськими аудиторськими компаніями, щороку зростають у середньому на 12%. Але значний стрибок росту відбувся у 2015 році та становив 54% у порівнянні з 2014 роком.

 

МИ ПРОПОНУЄМО


Організація бухгалтерського обліку

Бухгалтерські послуги щодо організації бухобліку є важливим етапом при створені бізнесу або на стадії його початкового розвитку. Адже вибудовуючи професійний "фундамент"  бухгалтерського обліку та закладаючи жорсткі правила документообігу між структурними підрозділами, бухгалтерська служба у майбутньому ефективно виконуватиме  свої обов′язки та надаватиме якісні звіти менеджменту та контролюючим органам.

 

Відновлення бухгалтерського обліку

Бухгалтерські послуги з відновлення бухобліку не є поширеними серед замовлень та щороку зменшуються. Але непередбачувані повороти у бізнес житті змушують власників звертатится за даними послугами.

У разі відновлення бухобліку Ви матимете можливість контролювати грошові потоки, заборгованість контрагентів, товарні залишки на складах, а також аналізувати витрати та оптимізувати податки.

Складання та подання звітності

Тимчасова відсутність головного бухгалтера - не проблема, а привід звернутися до наших спеціалістів.

Аутсорсинг

Бухгалтерські послуги з супроводження бізнесу - це ефективне управління Вашими фінансами. З ОЛЗА Ви навчитеся використовувати дані бухгалтерського обліку для оптимізації бізнесу та податків >>.

 

ЗРОБІТЬ СВІЙ ВИБІР!

 

ТАРИФИ

 

 

Слідкуйте за акціями 

Аудит

Ваша думка

Какой соцсетью Вы пользуетесь чаще всего

Новини
МенеджментАудитПраво1С: ПідприємствоГалузіПро нас
© OLZA, 2017
Kyiv, Ukraine