Світ ефективного бізнесу

Найпривабливіші професії України у 3 кварталі 2018

01 листопада 2018

За даними онлайн-журналу The Point сайту rabota.ua

 

ТОП-10 лідерів професій за 3 квартал 2018

Розвиваючи ринкову економіку бізнес розуміє, що продажі - це найголовніше, а тому продавці-консультанти непохитно тримають пальму першості вже довгий час. Роботодавці готові залучати на таку роботу фахівців без досвіду, безкоштовно навчати і виховувати, пропонувати гнучкий графік, роботу біля будинку або навчання - словом, всіляко зацікавлюють і мотивують.

На другому місці за популярністю посідають особи без кваліфікації та ті, хто готові почати нове життя буквально "з нуля".

Починаючи з третього місця потреби столичного бізнесу і регіонів дещо відрізняються:

 

Звичайно, столиця може надати більш розкішні фінансові можливості кандидатам. Наприклад, київським продавцям роботодавці пропонують в середньому майже 10 тисяч гривень, в той час як по Україні сума менше майже на дві тисячі. Втім, не всіх столичних кандидатів влаштують запропоновані ним умови. Наприклад, профі без кваліфікації хочуть в середньому отримувати більше 9000 грн на місяць, а пропонують їм майже на 500 грн менше. З київської десятки тільки у продавців і водіїв пропонована зарплата більше очікуваної. По інших посадах очікування кандидатів вище, іноді значно. Найбільша різниця між зарплатними запитами і пропозиціями в В2В продажах - 5500 грн, майже на 3000 грн більше хочуть фахівці складського господарства, на 2000 - інтернет-маркетологи і т.д. На жаль, з кварталу в квартал ця різниця стає все більш значущою.

 

ТОП-10 зарплати Києва у 3 кварталі 2018

 

ТОП-10 зарплати регіонів України у 3 кварталі 2018

В основному зарплати регіонів України відстають від столичних, однак не для всіх. Наприклад, робота без кваліфікації по Україні цінується вище, ніж в Києві, - попит більше, людей менше. І робочі спеціальності в регіонах мають шанс заробляти більше своїх столичних колег. Зате веб-розробникам і кухарям вигідніше залишатися в столиці.

 

Загалом, зарплати по всій Україні підвищуються, хоч і не швидкими темпами.

 

 

 

 

 


предыдущаявесь списокследующая
15.07.2020
Курси валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Ваша думка

Коронавірус в Україні:

Законодавство
УправлінняАудитБухгалтеріяПравоКадриПро нас
© 2003-2020 OLZA
Kyiv, Ukraine