Світ ефективного бізнесу

Електронний документообіг- теперішнє майбутнє

02 жовтня 2018

Першими в Україні, хто почав масово використовувати електронні документи, були бухгалтери, які вже у 2005 році мали можливість подавати до органів ДПІ паперову звітність разом з файлами .xml. Згодом запроваджується електронний цифровий підпис, який також випробується на бухгалтерах. Але сьогодення не закінчується на електронних звітах. Швидкими темпами розвивається електронна комерція та купівля в Інтернеті, що спонукає бізнес оформлювати електронні договори.

За статистикою світового сервісу DocuSign 84% документів підписуються протягом одного дня або швидше, 62% - протягом години, 51% - за перші 15 хвилин. Отже, за висловом Білла Гейтса, вже скоро на ринку залишаться два види компаній: "ті, хто в Інтернеті, і ті, хто вийшов з бізнесу".

В Україні електронний документообіг регулюється декількома законами, зокрема ЗУ "Про електронні документи та електронний документообіг" № 851, ЗУ "Про електронний цифровий підпис" № 852, ЗУ "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" № 996, Цивільний кодекс України № 435 тощо.

 

 

 

Сервіс обміну електронними документами

 

 

 

 предыдущаявесь списокследующая
11.08.2020
Курси валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Ваша думка

Коронавірус в Україні:

Законодавство
УправлінняАудитБухгалтеріяПравоКадриПро нас
© 2003-2020 OLZA
Kyiv, Ukraine