Світ ефективного бізнесу

Популярні вакансії 2017. Рейтинг зарплат.

13 березня 2018

На початку 2018 року онлайн-журнал The Point оприлюднив дані аналізу ринку праці менеджерів та рейтинг заробітних плат.

Лідером за кількістю вакансій  є сфера продажів - 12 000 вакансій керівників підрозділів продажу. У чому їх популярність? -  По-перше, торгівля займає перше місце у складі ВВП України, а також задіяна найбільша кількість працівників. По-друге, торгівля традиційно "славиться"  високою плинністю кадрів, що в середньому складає до 23 місяців.

Лідерами фінансових керівників залишається популярна вакансія головного бухгалтера. Середній строк на посаді становить понад 30 місяців.

Одним з основних причин плинності кадрів є завищені очікування працюючих щодо заробітних плат. При цьому роботодавці не поспішають збільшувати оклади та чекають росту ВВП. Отже, пропонована роботодавцями зарплата протягом 2017 роки не перевищувала 75% від очікувань кандидатів на керівні посади.

 

Найбільш розчарованими у запропонованих зарплатах є керівники ІТ напрямів - на 47 %, найменш незадоволені у сфері фармацевтики - на 7%.

Соцпакети для керівників також явно схуднули та в основному  складаються з "дружнього колективу". Бізнес в очікуванні змін та росту економіки.

 

АУДИТ КАДРОВОГО ОБЛІКУ

 

 


предыдущаявесь списокследующая
17.02.2019
Курси валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Ваша думка

Чи хотіли б ви мати власний бізнес?

Законодавство
УправлінняАудитКонсалтингПрограми ПКГалузіПро нас
© OLZA, 2019
Kyiv, Ukraine