Світ ефективного бізнесу

З 06.11.2015. Нова форма авансового звіту

09 листопада 2015

  6 листопада 2015 року набрав чинності наказ Мінфіна від 28.09.2015р. №841 "Про затвердження форми Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, та Порядку його складання".  

Форма явних змін не зазнала:

Нагадуємо, що податкові вимоги щодо надання коштів під звіт регулюються п.170.9.  ПКУ.

Звіт складається платником податку (підзвітною особою), що отримав(ла) такі кошти на підприємствах всіх організаційно-правових форм або у самозайнятої особи.

Звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт (далі - Звіт), подається до закінчення п’ятого банківського дня, що настає за днем, у якому платник податку завершує таке відрядження або завершує виконання окремої цивільно-правової дії за дорученням та за рахунок податкового агента платника податку, що надав кошти під звіт.

Для відряджень у межах території України на харчування та фінансування інших власних потреб фізичної особи (добові витрати), понесені у зв’язку з таким відрядженням, виплачується сума, що не перевищує 0,2 розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, в розрахунку за кожен календарний день такого відрядження, а для відряджень за кордон - не вище 0,75 розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, в розрахунку за кожен календарний день такого відрядження. (слідкуйте за змінами у законодавстві. З 01.01.2017 норми витрат змінено)

 

 

 


<<увесь список>>
21.10.2019
Курси валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Ваша думка

"Home office" сьогодні - це:

Законодавство
УправлінняАудит & БухгалтеріяПравоКадриПрограми ПКПро нас
© 2003-2019 OLZA
Kyiv, Ukraine