Об'єктивний погляд на ситуацію
 

Неприбуткові організації

Неприбуткові організації (НПО) створюються за ініціативи уряду, місцевої влади, суб′єктів господарської діяльності та громадян для вирішення соціальних, політичних, релігійних, культурних або професійних потреб. Основним джерелом доходу НПО є членські внески, гранти, благодійні внески, а також бюджетні асигнування від державної та міської влади. Отримані доходи (прибутки) неприбуткової організації направляються виключно на досягнення статутних цілей та не можуть розподілятися між засновниками та членами НПО.

Із зареєстрованих в ЄДР юридичних осіб 15% складають неприбуткові організації (статистика 2020). Неприбуткові організації не є платниками податку на прибуток підприємств, тому для обліку та контролю за їх діяльністю їм присвоюється ознака неприбутковості.

Не дивлячись на те, що неприбуткові організації виконують у суспільстві соціальну місію, вони є дуже вразливими щодо незаконних дій (аналіз діяльності).

 

МИ ПРОПОНУЄМО

Аудит фінансово-господарської діяльності

Фінансуючи діяльність неприбуткових організацій надавачі коштів вимагають підтвердження їх цільового використання.

Скористайтеся послугами  аудиту, обравши потрібний напрям.

Кадрові послуги

Організація та ведення належним чином кадрового обліку значно спростить діяльність роботодавця та захистить його від конфліктів і непорозумінь з персоналом.


Юридичні послуги

Підготовка установчих документів під час державної реєстрації та/або змін до ЄДР, складання договорів цивільно-правового характеру (ЦПХ), посадових інструкцій та інші юридичні дії.

 

Автоматизація бухобліку

Встановлення та технологічна підтримка бухгалтерської програми Бухгалтерія для України.

Автоматизуйте свою бухгалтерію, а зекономлений час використайте на удосконалення професійних знань.

 

 

 

 

 

 

17.04.2024
Курси валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Ваша думка

Чи працює ваше підприємство під час воєнного стану

Законодавство
УправлінняАудитБухгалтеріяПравоПерсоналПро нас
© 2003-2024 OLZA
Kyiv, Ukraine