Світ ефективного бізнесу

Аудит light

Аудит light  - легка та ефективна аудиторська перевірка діяльності підприємства. Дана послуга, на відміну від класичного аудиту, рекомендована для малих підприємств, оскільки суттєво економить їх час та гроші.

Аудит light  - це наш спецпроект, де ми ставимо собі за мету всього за один день виявити у діяльності клієнта відхилення від законодавства у сфері бухгалтерії, кадрів і права. Для цього ми за спеціально розробленим планом у режимі бліц проводимо опитування відповідальних осіб та вибірково перевіряємо первинні документи. У процесі аудиту light  ми не підтверджуємо суми нарахованих податків і зборів, але ми перевіряємо логіку їх розрахунків та нарахувань. Кінцевою метою аудиту light є оцінка організації бухгалтерського та кадрового обліку у сукупності з юридичними аспектами. Результатом перевірки є Звіт аудитора щодо виявлених недоліків та помилок.   

Під час аудиту light відбувається мозковий штурм як для представників клієнта, так і для виконавця. Адже за доволі короткий час аудитору необхідно виявити недоліки й помилки, а відповідальній особі - захистити свій професіоналізм, підкріпивши докази документально. Таким чином, ефективність співпраці досягається лише при правильному складанні, зберіганні та стилізації документів на підприємстві.

Унікальною особливістю аудита light є ретельна підготовка клієнта до перевірки. Для цього ми після підписання договору надаємо Пам'ятку з короткими настановами, що допомагає відповідальним особам стилізувати документи та сумлінно підготуватись до аудиторської перевірки.

 

 

Надай собі впевненості!

 

 

 


Аудит

Ваша думка

Найчастіше Ви черпаєте інформацію з:

Новини
МенеджментАудитКонсалтингПрограми ПКЗаходиГалузіПро нас
© OLZA, 2018
Kyiv, Ukraine