Об'єктивний погляд на ситуацію
 

Аудит light

Аудит light  - швидка та ефективна аудиторська перевірка фінансової діяльності малих підприємств, де ми ставимо собі за мету всього за один день виявити в бухобліку клієнта помилки та недоліки, що суперечать діючому законодавству та, навіть, гальмують розвиток бізнесу.

Дана перевірка не є аудитом у класичному його розумінні. Аудит light покликаний оцінити роботу бухгалтерської служби та донести до керівника підприємства як використовувати дані бухгалтерського обліку для ефективного управління бізнесом. 

Під час проведення аудит light аудитор перевіре правильність відображення в бухобліку фінансово-господарських операцій, логіку нарахування податків і зборів. У процесі перевірки ви отримаєте консультації та рекомендації аудитора щодо покращення організації бухобліку.

Аудит light буде корисним для керівників, які прагнуть контролювати фінансову ситуацію. Також наполегливо рекомендуємо скористатися легким аудитом під час звільнення головного бухгалтера та після 6 місяців з дня оформлення нового. Така перевірка надасть вам впевненості у професійних якостях головного бухгалтера та неперекрученій інформації, яку він надає.

 


 

 

Інші аудиторські послуги  >>


17.04.2024
Курси валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Ваша думка

Чи працює ваше підприємство під час воєнного стану

Законодавство
УправлінняАудитБухгалтеріяПравоПерсоналПро нас
© 2003-2024 OLZA
Kyiv, Ukraine