Світ ефективного бізнесу
 

Аудит light

Аудит light  - легка та ефективна аудиторська перевірка діяльності підприємства. Дана послуга, на відміну від класичного аудиту, рекомендована для малих підприємств, оскільки суттєво економить їх час та гроші.

Аудит light  - це наш спецпроект, де ми ставимо собі за мету всього за один день виявити у діяльності клієнта відхилення від законодавства у сфері бухгалтерії, кадрів і права. Для цього ми за спеціально розробленою нами методикою у режимі бліц проводимо опитування відповідальних осіб та вибірково перевіряємо первинні документи. У процесі аудиту light  ми не підтверджуємо суми нарахованих податків і зборів, але ми перевіряємо логіку їх розрахунків та нарахувань.

Кінцевою метою аудиту light є оцінка системи внутрішнього контролю, зокрема організація бухгалтерського та кадрового обліку у сукупності з юридичними аспектами. Результатом перевірки є Звіт аудитора щодо виявлених недоліків та помилок.   

Під час аудиту light відбувається мозковий штурм для обох сторін. Адже за доволі короткий час аудитору необхідно виявити недоліки й помилки, а відповідальній особі - захистити свій професіоналізм, підкріпивши докази документально. І така взаємодія досягається лише при правильному складанні, зберіганні та стилізації документів на підприємстві.

Унікальною особливістю аудита light є ретельна підготовка клієнта до перевірки. Для цього ми після підписання договору надаємо Пам'ятку з тезисними настановами, що допомагає відповідальним особам стилізувати документи та сумлінно підготуватись до аудиторської перевірки.

 

 

Надай собі впевненості!

 

 

 


 

23.09.2018
Курси валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Ваша думка

Ви підтримуєте податок на виведений капітал?

Законодавство
МенеджментАудитКонсалтингПрограми ПКЗаходиГалузіПро нас
© OLZA, 2018
Kyiv, Ukraine