Світ ефективного бізнесу

Аудит light

Аудит light  - легка та ефективна аудиторська перевірка діяльності підприємства. Дана послуга, на відміну від класичного аудиту, рекомендована для малих підприємств, оскільки суттєво економить їх час та гроші.

Аудит light  - це наш спецпроект, де ми ставимо собі за мету всього за один день виявити у діяльності клієнта відхилення від законодавства у сфері бухгалтерії, кадрів і права. Для цього ми за спеціально розробленою нами методикою у режимі бліц проводимо опитування відповідальних осіб та вибірково перевіряємо первинні документи. У процесі аудиту light  ми не підтверджуємо суми нарахованих податків і зборів, але ми перевіряємо логіку їх розрахунків та нарахувань.

Кінцевою метою аудиту light є оцінка системи внутрішнього контролю, зокрема організація бухгалтерського та кадрового обліку у сукупності з юридичними аспектами. Результатом перевірки є Звіт аудитора щодо виявлених недоліків та помилок.   

Під час аудиту light відбувається мозковий штурм для обох сторін. Адже за доволі короткий час аудитору необхідно виявити недоліки й помилки, а відповідальній особі - захистити свій професіоналізм, підкріпивши докази документально. І така взаємодія досягається лише при правильному складанні, зберіганні та стилізації документів на підприємстві.

Унікальною особливістю аудита light є ретельна підготовка клієнта до перевірки. Для цього ми після підписання договору надаємо Пам'ятку з тезисними настановами, що допомагає відповідальним особам стилізувати документи та сумлінно підготуватись до аудиторської перевірки.

 

 

Надай собі впевненості!

 

 

 


 

Аудит

Опитування

Найчастіше Ви черпаєте інформацію з:

Новини
МенеджментАудитКонсалтингПрограми ПКЗаходиГалузіПро нас
© OLZA, 2018
Kyiv, Ukraine