Світ ефективного бізнесу

Аудит light

Аудит light  - швидка та ефективна аудиторська перевірка діяльності підприємств малого бізнесу, де ми ставимо собі за мету всього за один день виявити в бухобліку клієнта недоліки та помилки, що суперечать діючому законодавству.

Дана перевірка не є аудитом у класичному його розумінні. Аудит light покликаний оцінити роботу бухгалтерської служби та допомогти керівникам малих підприємств використовувати дані бухгалтерського обліку для ефективного управління бізнесом. 

Під час проведення аудит light аудитор перевіре правильність відображення в бухобліку фінансово-господарських операцій, логіку нарахування податків і зборів. У процесі перевірки ви отримаєте консультації та рекомендації аудитора щодо покращення організації бухобліку.

Аудит light буде корисним для керівників, які прагнуть контролювати ситуацію. Також наполегливо рекомендуємо скористатися такою перевіркою під час звільнення головного бухгалтера та після 6 місяців з дня оформлення нового. Така процедура надасть вам впевненості у професійних якостях головного бухгалтера та неперекрученій інформації, яку він надає.

 

Будуємо ефективний бізнес!


 

Інші аудиторські послуги.


Аудит & Бухгалтерія

Ваша думка

Теперішня робота для Вас це:

Законодавство
УправлінняАудит & БухгалтеріяПравоКадриПрограми ПКПро нас
© 2003-2020 OLZA
Kyiv, Ukraine