Світ ефективного бізнесу
 

Сфера послуг

Сферу послуг можна охарактеризувати як виробництво…"нематеріальних товарів". У світовій практиці сектор послуг займає 2/3 частки світового ВВП, де лідером є Франція із 79,8% ВВП країни. В Україні сфера послуг (сектори G-T) займає 50% ВВП-2016.

Підприємства сфери послуг мають особливу відмінність від інших сфер економіки - це професіоналізм та привабливість працівників. Адже саме на них лежить відповідальність залучення та утримання клієнтів. Тому сьогодні сфера послуг вимагає від людини професіоналізму, винахідливості, терпіння, завзяття та інших якостей для залучення та утримання клієнтів.

 

МИ ПРОПОНУЄМО

 

 

Фінансовий аудит діяльності

Фінансовий аудит діяльності підприємства виявить суттєві помилки, допущені при роботі з бухгалтерськими та юридичними документами, оцінить систему внутрішнього контролю, а також надасть рекомендації щодо вдосконалення бізнесу.

 

 

Юридичні послуги

Розробка установчих документів, різноманітних договорів, у т.ч. матеріальної відповідальності та ЗЕД, посадових інструкцій тощо   >>

 

Кадрові послуги

Кадри вирішують не все, але мають значний вплив на результати роботи бізнесу. Ми допоможемо встановити правила співпраці з працівниками та запропонуємо професійних ТОП-менеджерів.

 

Автоматизація бухобліку

Паперовий облік → таблиці Excel → Професійна бухгалтерська програма - так виглядає еволюційний шлях роботи бухгалтера.

Автоматизуйте свою бухгалтерію, а зекономлений час використайте на удосконалення професійних знань.

 

 

ЗРОБІТЬ СВІЙ ВИБІР!


 

 

 

 


 

 

 

16.07.2019
Курси валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Ваша думка

"Home office" сьогодні - це:

Законодавство
УправлінняАудитПравоКадриПрограми ПКПро нас
© 2003-2019 OLZA
Kyiv, Ukraine