Світ ефективного бізнесу
 

Переробні підприємства

Переробні підприємства та будівництво - основне джерело багатства країни, розвинене виробництво - індикатор життя громадян, а експорт промислових виробів - соціальні блага життя громадян.

У світовій економіці переробні підприємства та будівництво (вторинний сектор економіки) займають у середньому біля 30% ВВП світу. В Україні, за даними Держстату, цей показник (сектори С-F) становить 17,5% ВВП країни.

 

МИ ПРОПОНУЄМО

 

Фінансовий аудит

Фінансовий аудит діяльності підприємства допоможе виявити слабкі сторони внутрішнього контролю, економічні прорахунки та шахрайські дії. 

Виробляючи контролюй! - професійна пам'ятка для ТОП-менеджерів.

 

Організаційна структура управління

Розроблена належним чином організаційна структура управління, в якій чітко прописані функції структурних підрозділів та функціональні обов'язки їх керівників - шлях до стабільної роботи бізнесу.

 

Рекрутинг

Персонал створює додаткову вартість, а професійний менеджер - прибуток. Підбери команду ТОП-менеджерів!

 

Бізнес план

Бізнес-план для диверсифікації бізнесу або розширення ринків збуту, який надасть відповідь на такі чутливі питання як вартість проекту, строк окупності проекту, собівартість виробу тощо.

 

Автоматизація виробництва

Автоматизація бухгалтерського та управлінського обліку суттєво скоротить час ТОП-менеджерам між отриманням інформації та прийняттям рішення. Автоматизуй свій бізнес!

 

 

ЗРОБІТЬ СВІЙ ВИБІР!


 

 

 

 

 

16.07.2019
Курси валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Ваша думка

"Home office" сьогодні - це:

Законодавство
УправлінняАудитПравоКадриПрограми ПКПро нас
© 2003-2019 OLZA
Kyiv, Ukraine